Evini Baştan Tasarla

Yaz ayının gelmesiyle birlikte ısınan havalar birçok kişininde evinde yenilikler yapması için büyük bir fırsat sağlıyor. Sürekli gelişen ve değişen moda tarzı insanları sürekli değişmeye zorluyor. Ancak  moda içerisinde ortaya çıkan bir akım ise özgünlüğü ön plana çıkartarak evinizde harika dekorasyonlar yapabileceğinizi gösteriyor.

2012 yılını ortaladığımız için şimdiden başlayan 2013 tarzı moda araştırmaları birçok kişini tarzını değiştireceğinin sinyallerini veriyor. Sizde yeni modaya uymak ve güzel bir eve sahip olmak istiyorsanız evinizi baştan tasarlayın. Peki evimi nasıl dizayn etmeliyim? Diye soracak olursanız;

Öncelikle evinizi dizayn ederken evinizde geniş alanlar bırakmaya önem verin. Çünkü alan ne kadar geniş ve boş olursa ruhunuzda o kadar huzurlu olur. Evinizde canlı renkleri kullanın ve evinizi sevimli aksesuarlar ile süsleyin. Yeni ve rahat mobilyalar ile evinizi dekore ederken en çok kullandığınız alanları daha konforlu bir şekilde hazırlamaya dikkat edin. Özgün dekorasyonlar yaparak kendi tarzını ortaya koymaya çalışın. Kendinize özel odalar hazırlayın. Evinizi pratik bir ortama dönüştürerek sizi yoracak dekorasyonlardan kaçının.

Bu yazı 557 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*