İstikbal Baza Fiyatları

istikbal baza fiyatları modellerine göre ve tek, çift kişilik baza çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. İstikbal baza ve yatak fiyatları 300 TL ile 1000 TL arasında değişen fiyatlarda size en yakın İstikbal bayisinden bulabilirsiniz.

En çok tercih edilen mobilyalar arasında İstikbal firması yerini almaya devam etmektedir. Ürünlerinde deri ve kumaş kullanan İstikbal, kullanıcının isteğinede çok önem vermekte ve her zevke uygun tasarım ve renklendirme yapmaktadır.

http://www.mobilyadekorasyon.net/resimler/deri-istikbal-baza-modeli.jpg

Deri istikbal baza modeli

İstikbal bazaları, modaya uygun olarak tek kişilik ve çift kişilik olarak üretilmektedir. Kullandığı gözalıcı tasarımları sayesinde, her müşterisinin dikkatini çekmeyi başarmış ve göze hitap eden ürünler tasarlamıştır. Bu nedenlede en çok tercih edilen firmalar arasındada yerini almıştır.

http://www.mobilyadekorasyon.net/resimler/deri-istikbal-baza-modeli01.jpg

Tek kişilik İstikbal baza modeli

İstikbal bazalarının diğer bir özelliği ise size yeterenci depolama alanı sunması ve son moda tasarımları tüketiciyle buluşturmasıdır. İstikbal bazaları tasarımda sınır tanımıyor ve kullandığı ayak sistemiyle, altta kalan pislikleri zorlanmadan rahatca temizlemenize olanak sağlıyor. Rahat ve konforlu olan İstikbal bazalar sağlık açısındanda önem taşıyor. Tüketiciye her zaman seçme fırsatı tanıyor. İstikbal bazalarının çeşitlerini incelemenizi tasviye ediyoruz.

Bu yazı 1249 kere okundu.
 • Site Yorum

12 adet yorum var.

 1. NURSEL diyor ki:

  tek kişilik baza fiyatlarını öğrenmek istiyorum ama internette bulamıyorum nasıl öğrenebilirim..

 2. SERKAN diyor ki:

  inegolbaza ya bak.. gayet sık ve kaliteli.. size inegolbaza yı tavsiye ederim..

 3. sermin canbolat diyor ki:

  160×200 ebadında çift kişilik başlıksız sadece baza fiyatınızı ve kaç taksit olduğunu öğrenmek istiyorum mail ile gönderirseniz sevinirim.

 4. Editor1 diyor ki:

  Şu an için satışımız yok malesef.
  en yakın istikbal mağazalarında ürünü bulabilirsiniz.

 5. Ayşegül diyor ki:

  100,e 200 tek kişilik baza yatak başlık fiyatları arıyoruz ama bulamıyoruz

 6. fadimana Karaman diyor ki:

  ben tek kişilik 2 adet tam takım [baza,yatak,başlık] almak istiyorum.fiyatını öğrenebilirmiyim.

 7. fadimana Karaman diyor ki:

  ben 2 adet tam takım [baza,yatak,başlık]olarak baza almak istiyorum. tam fiyatını yazamısınız.

 8. ercan diyor ki:

  160-200 sadece çifli bza fiyatı istiyorum

 9. admin diyor ki:

  Sitemiz sadece bilgilendirme amaçlıdır. Satışımız yoktur. Ürünü üreten firma yetkilileri cevap verirse bu cevabı yayınlamaktan memnun oluruz,

 10. admin diyor ki:

  Sitemiz sadece bilgilendirme amaçlıdır. Satışımız yoktur. Ürünü üreten firma yetkilileri cevap verirse bu cevabı yayınlamaktan memnun oluruz..

 11. admin diyor ki:

  Sitemiz sadece bilgilendirme amaçlıdır. Satışımız yoktur. Ürünü üreten firma yetkilileri cevap verirse bu cevabı yayınlamaktan memnun oluruz…

 12. admin diyor ki:

  Sitemiz sadece bilgilendirme amaçlıdır. Satışımız yoktur. Ürünü üreten firma yetkilileri cevap verirse bu cevabı yayınlamaktan memnun oluruz.

Bir yorum bırak

*