Kanepe Modelleri

Kanepe modelleri evlerde en çok kullanılan oturma odalarının vazgeçilmez mobilyalarındandır. Koltuk ve oturma grubu yerine kullanılan kanepe takımları günümüzde görünümleri ve uygun fiyat seçenekleri ile çok tercih edilmektedir.

Uzun zaman geçirdiğimiz odalarda rahat vakit geçirmek ve sürekli kullanımı nedeni ilede tercih edilen kanepe modelleri firmaların farklı ve modern tasarımları ile farklı renklerde ve malzemelerde karşımıza çıkmaktadır. Son yıllarda ev dekorasyonunun gelişen çizgisine uygun modellerde fonksiyonel ve kullanışlı kanepe takımları karşımıza çıkmaktadır.

http://www.mobilyadekorasyon.net/resimler/kanepe-modelleri.jpg

Yatak kanepe modeli

Kanepe seçiminde tercihler kişiden kişiye değişebilmektedir. En önemli tercih nedeni ise üzerinde uzun zaman geçirileceği için rahat ve kullanışlı olmasıdır. Bunun haricinde ek fonksiyonelliğe sahip kanepe modelleri bulunmaktadır. Bunlar arasında üzerindeki mekanizma sayesinde yatak olabilen kanepeler özellikle evlerinde misafirlerini ağırlayanlar için tercih edilebilir.

http://www.mobilyadekorasyon.net/resimler/kanepe-modelleri01.jpg

http://www.mobilyadekorasyon.net/resimler/kanepe-modelleri02.jpg

Kanepe modelleri

Fazla eşyalar evlerde her zaman sorun haline gelmektedir. Yazlıkların kışın saklanması veya kışlık elbiselerin yazın saklanması yer bakımından zaman içinde problem yaratabilmektedir. Bu tarz sıkıntılar yaşayanlar genelde altında sandık bölümü bulunduran kanepeleri tercih etmektedir. Kanepe modelleri oturan kişi sayısına göre tekli, ikili veya üçlü olarak satışa sunulmaktadır.

http://www.mobilyadekorasyon.net/resimler/kanepe-modelleri03.jpg

Deri Sandıklı Kanepeler

Kanepe fiyatları seçilen modele, özelliklerine, kalitesine ve kumaşına göre değişiklik gösterir. Farklı firmalarda kanepe fiyatlarında çeşitlilik yaşayabilirsiniz. Bunun en büyük nedenlerinden biri marka farkı ve içinde kullanılan malzemelerin kalitesidir. Daha sonra farklı fonksiyonel özellikleri ve dış görünümünü çok etkileyen kumaş seçimi kanepe fiyatlarını etkileyen başlıca faktörlerdendir.

Bu yazı 128 kere okundu.
  • Site Yorum

3 adet yorum var.

  1. medıne kaya diyor ki:

    reklamdakı beyaz spor kanepe nın markası satiş yerı ve fıatı hakkında bılgı almak ıstıyorum

  2. adem diyor ki:

    reklamdaki mavi yatak kanepe modelinin ölçüleri fiyatı ve taksit seçenekleri hakkında bilgi almak istiyorum.

  3. admin diyor ki:

    Sitemiz sadece bilgilendirme amaçlıdır. Satışımız yoktur. Ürünü üreten firma yetkilileri cevap verirse bu cevabı yayınlamaktan memnun oluruz…

Bir yorum bırak

*