Ranza Modelleri ve Fiyatları

Çocuk odaları için üretilen ranza modelleri özellikle birden fazla çocuğu olanların dikkatini çekiyor. Küçük odaları olanlar için oldukça kullanışlı olan bu ranza çeşitleri üst üste iki yatak olması ilede evlerde yer kazanılmasının avantajını yaşatıyor.

http://www.mobilyadekorasyon.net/resimler/ranza-modelleri01.jpg

http://www.mobilyadekorasyon.net/resimler/ranza-modelleri.jpg

Özellikle son yıllarda klasik ranza modelleri yerlerini farklı tasarımlara bırakmış durumda.  Çilek, İstikbal, Bellona gibi bir çok mobilya firması geliştirdikleri tasarımları ile en az yer kaplayan ve en çok işlevi olan ranza modellerinin sunumunu yapıyorlar.

http://www.mobilyadekorasyon.net/resimler/ranza-modelleri02.jpg

http://www.mobilyadekorasyon.net/resimler/ranza-modelleri03.jpg

http://www.mobilyadekorasyon.net/resimler/ranza-modelleri04.jpg

http://www.mobilyadekorasyon.net/resimler/ranza-modelleri05.jpg

Ranzalar sadece tasarımları ile değil kullanışlı olması, odaya uyum sağlaması ve çocukların oda içerisinde tüm ihtiyaçlarını karşılaması ön plana çıkıyor. Bir bilgisayar ve çalışma masasının ranzaya entegresi veya kullanılmayan alt bölümlerin birer çekmeceye dönüşebilmesi gibi ufak ayrıntılar ranza modellerini daha fonksiyonel yapabiliyor.

Ranza fiyatları ise üretici firma, kullanılan malzeme, özellikleri, tasarımı gibi bir çok faktöre göre değişiklik gösteriyor. Ortalama ranza fiyatları 250 TL ile 1000 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir.

Bu yazı 983 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*